Topluluk Profili

Tuvalet Eğitiminde Yanınızdayız

“Çocuğumu tuvalete nasıl alıştırabilirim?”, “Tuvalet eğitimi kaç gün sürer”, “Tuvalet eğitimine ne zaman başlamalı” sorularının yanıtını Selpak Tuvalete Merhaba youtube sayfasında tuvalet eğitimi video içeriklerinde bulabilirsiniz.

Selpak Tuvalete Merhaba, 1-4 yaş arası çocuğu olup henüz tuvalet eğitimine başlamamış ya da tuvalet eğitiminde sorunlar yaşayan ebeveynlere bu konuda uzman kişilerin desteğini ulaştıran bir platformdur. Hem ebeveynlerin hem de çocukların bu süreci sorunsuz ve doğru şekilde geçirmelerine destek olmak amacı ile kurulmuştur.

Selpak Tuvalet Eğitimi Tuvalete Merhaba, çocuğunun tuvalet eğitimi öncesi, sırası ve sonrasında doğru eğitim konusunda uzman tavsiyelerini ulaşılabilir kılarak annelere (ebeveynlere) destek olan bir topluluktur.

2011 yılında kurulan Tuvalete Merhaba platformu kurulduğu yıldan beri Bengi Semerci Enstitüsü ile işbirliği içerisindedir. Prof. Dr. Bengi Semerci’nin uzman görüşlerini, tuvalet eğitimi konusunda aklınıza takılan soruların yanıtlarını Selpak Tuvalete Merhaba Facebook, sayfamızda bulabilirsiniz.