Ana Sayfa | Selpak Extra Antibakteriyel Koruma Kalkanı Tuvalet Kağıdı |
Selpak Extra Antibakteriyel Koruma Kalkanı Tuvalet Kağıdı
Ürün yüzeyinde bakteri oluşumunu %99* önler!

Selpak Extra Antibakteriyel Koruma Kalkanı Tuvalet Kağıdı, temas, sıçrama ve hava kaynaklı oluşan bakterilerin ürün yüzeyinde tutunmasını %99* engelleyerek kendini korur.

Selpak Extra Antibakteriyel Koruma Kalkanı Tuvalet Kağıdı günlük kullanıma uygundur. Ürünün, Çevre ve İnsan sağlığına karşı herhangi bir yan etkisi yoktur.

Selpak Extra Antibakteriyel Koruma Kalkanı Tuvalet Kağıdı dermatolojik olarak test edilmiştir.
*Ürün içeriğinde bulunan aktif madde; test edilen Escherichia coli ATCC 25922’ ye ve Staphylococcus aureus ATCC 6538’e karşı etkilidir. Bağımsız araştırma kuruluşları tarafından test edilmiştir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Satın Al
Ana Sayfa | Selpak Extra Antibakteriyel Koruma Kalkanı Tuvalet Kağıdı |
Selpak Extra Banyo Ferahlatma Teknolojisi Tuvalet Kağıdı
Banyolardaki kötü kokuyu yakalar, yok eder!*

Selpak Extra Banyo Ferahlatma Teknolojisi Tuvalet Kağıdı patentli teknolojisi ile banyolarınızdaki kötü kokuları YOK EDER!

Selpak Extra Banyo Ferahlatma Teknolojisi Tuvalet Kağıdı, parfümündeki özel hava temizleme molekülleri ile banyonuzdaki gider, rutubet, nem gibi kokuları havada yakalar, yok eder. Çiçekli parfümü ile mis gibi güzel koku verir.

Deneyenlerin %94’ü öneriyor!**

*Ürünün performansı, kullanım süresine, kullanıldığı alanın büyüklüğüne, kötü koku yoğunluğuna ve saklanma koşullarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.
**IPSOS tarafından Eylül 2018’de gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre.

Satın Al

PAYLAŞ

DİĞER ÜRÜNLER
Kağıt Havlu
Tuvalet Kağıdı
Mendil
Peçete